Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Skuteczna Pielęgnacja Skóry Twarzy po 40 Roku Życia: Porady i Naturalne Kosmetyki
Pielęgnacja skóry po 40 roku życia wymaga szczególnej uwagi ze względu na naturalne procesy starzenia się organizmu. To czas, w którym mogą pojawiać się pierwsze zmarszczki oraz utrata jędrności skóry. Kluczowe jest, aby pielęgnować skórę regularnie i z odpowiednimi produktami. Dobry krem nawilżający oraz krem przeciwzmarszczkowy 40 mogą znacznie poprawić wygląd skóry. Dodatkowym wsparciem dla skóry dojrzałej będzie krem pod oczy, który odpowiednio zadba o delikatną skórę wokół oczu.
Czytaj więcej
Dlaczego suplementy diety mogą szkodzić zdrowiu?
Suplementy diety mogą szkodzić zdrowiu z różnych powodów. Powinny zawierać suplementy diety właściwie dobrane składniki, jednak niektóre produkty mogą zawierać substancje, które nie są odpowiednie dla danego organizmu. Przykładowo, organizm nie jest w stanie odpowiednio przekroczyć pewnych wartości i może reagować negatywnie na rodzaje suplementów diety, które wiazać się z użyciem rozpuszczalników takich jak aceton czy etanol.
Czytaj więcej
Kolagen - w pytaniach i odpowiedziach cz.1

Kolagen to białko o szerokim spektrum zastosowań, które przynosi wiele korzyści zarówno dla skóry, jak i dla całego organizmu. Oto najważniejsze korzyści płynące z jego stosowania:

  1. Przeciwstarzeniowe: Kolagen aktywnie zwalcza przyczyny procesu starzenia się skóry, poprawiając jej elastyczność, jędrność i nawilżenie. Dzięki zdolności do transdermalnego przenikania, stymuluje produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, co prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry​​.

Czytaj więcej
pixel